Twój partner w drodze do bezpiecznej przyszłości

       

O NAS:

Jesteśmy przedstawicielem INTER Polska, lidera na Polskim rynku ubezpieczeń zdrowotnych, dla medycyny oraz majątkowych. Reprezentujemy Towarzystwo Ubezpieczeń na zasadzie umowy agencyjnej.

Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie.

Ubezpieczenia dobieramy indywidualnie dla każdego Klienta. Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę oraz doradztwo przy wyborze odpowiedniego produktu. Gwarantujemy iż nasze doświadczenie zawodowe pozwoli na dobór ubezpieczenia, które najpełniej będzie spełniało Państwa potrzeby. Naszym Klientom oferujemy tylko takie produkty, które odpowiadają ich potrzebom oraz uwzględniają indywidualne założenia.
Dokładamy wszelkich starań aby Klienci byli zadowoleni z ubezpieczeń oraz usług jakie oferujemy, z tego względu zawsze doradzamy i pomagamy naszym Klientom w wyborze produktu opartego na najkorzystniejszych warunkach, spełniającego oczekiwania i możliwości finansowe.

Z założenia jesteśmy podmiotem mobilnym, z tego względu na spotkania z nami należy umawiać się telefonicznie bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej. Szczegółowe dane kontaktowe znajdują się w dziale kontakt.

Dane firmy:

VERNUS - Sylwia KOZŁOWSKA-KORTE

regon:
nip:

242630707
954-229-74-55